Міжнародна Щорічна Конференція “Не витрачай життя даремно” (НВЖД) – це два неймовірних дні споглядання Бога та занурення у Його вічні істини. НВЖД – дводенна зупинка на наших життєвих дорогах, щоб вкотре (чи вперше!) випробувати своє серце і проаналізувати своє життя: куди ми спрямовуємо свої душевні й духовні сили, свій час, кому, чи чому даруємо свою увагу, турботу і любов?

Перша конференція “Не витрачай життя даремно” була організована трьома церквами ЄХБ “Алмаз”, “Преображение” та “Благодать” у переломному для всіх християн України 2014 році – в час, що поставив перед людом Божим гострі питання про сенс життя, посвяченого Христу. Це був рік серйозної переоцінки і не менш серйозних рішень не тільки у житті окремих людей, але й у житті церков, громад, країни. І це був час, коли Божа присутність і робота Духа Святого в нашому житті була напрочуд потужною і очевидною. Конференція для більш як 600 учасників з України, Росії, Білорусі, США, Латвії стала викликом і повчанням, звинуваченням і натхненням. По закінченню дводенного глибокого і благословенного занурення у Слово Боже, звучало:

  • Я хочу нових цілей!
  • Я хочу змін!
  • Я не хочу проживати своє життя марно!

Ставши щорічною, конференція НВЖД п’ять років поспіль запалює істинні маяки, щоб допомогти людям, не зважаючи на життєві шторми й бурі війни та скрути, прямо йти до справжніх Божих цінностей, жити заради того, що вартує, не витрачаючи життя на згубні принади світу й скороминущу марноту.

Тема цієї конференції “Не витрачай життя даремно!” – “Слава Христа”.

Що кажуть про конференцію

Щирі розповіді від самого серця...